TE Connectivity Raychem Cable Protection 44A0211-10-45-MX
44A0211-10-45-MX picture photo
Mfg. Part Number
44A0211-10-45-MX
Manufacturer
Product Category
Single Conductor Cables (Hook-Up Wire)
Brief Description
CABLE STRANDED
Datasheet Download
44A0211-10-45-MX.pdf
Availability of 44A0211-10-45-MX
QUANTITY
44A0211-10-45-MX Order Process
Ship out your order
Specifications of 44A0211-10-45-MX
Internal Part NumberEIS-44A0211-10-45-MX
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1,000
Category Cables, Wires
FamilySingle Conductor Cables (Hook-Up Wire)
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)44A0211-10-45-MX
44A0211-10-45-MX Details Description
Related parts for 44A0211-10-45-MX
OSC XO 4.000MHZ HCMOS TTL SMD datasheet.pdf
RES SMD 90.9K OHM 1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
RES SMD 0.011 OHM 1% 1/2W 0805 datasheet.pdf
RES 1.47 OHM 1W 1% AXIAL datasheet.pdf
CONN RCPT 3POS BOX MNT W/SKTS datasheet.pdf
CIR BRKR MAG-HYDR LEVER datasheet.pdf
DIODE MODULE 1.2KV 400A 3TOWER datasheet.pdf
POLYSWITCH PTC RESET 240V 1A datasheet.pdf
CIR BRKR THRM 10A 200VAC 28VDC datasheet.pdf
MOSFET N-CH 600V 13A D2PAK datasheet.pdf
CRYSTAL 16.00 MHZ 18.0 PF SMD datasheet.pdf