Laird Technologies EMI 4541AD51G01350
4541AD51G01350 picture photo
Mfg. Part Number
4541AD51G01350
Manufacturer
Product Category
RFI and EMI - Shielding and Absorbing Materials
Brief Description
GK NICU NRSG PU V0 DSH
Datasheet Download
4541AD51G01350.pdf
Availability of 4541AD51G01350
QUANTITY
4541AD51G01350 Order Process
Ship out your order
Specifications of 4541AD51G01350
Internal Part NumberEIS-4541AD51G01350
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package120
Category RF/IF and RFID
FamilyRFI and EMI - Shielding and Absorbing Materials
Series-
ShapeRectangular
Thickness - Overall0.050" (1.30mm)
Width0.250" (6.40mm)
Length13.500" (342.90mm)
Adhesive-
Temperature Range-
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)4541AD51G01350
Related Links4541AD5, 4541AD51G01350 Datasheet, Laird Technologies EMI Distributor
4541AD51G01350 Details Description
Related parts for 4541AD51G01350
RES SMD 1K OHM 0.1% 1/4W 1210 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 30POS DIP .156 SLD datasheet.pdf
RES ARRAY 4 RES 39 OHM 1206 datasheet.pdf
IC FPGA 303 I/O 484BGA datasheet.pdf
CONVERTER MINIMOD DC/DC 5.2V 50W datasheet.pdf
RES 135 OHM 1/4W .1% AXIAL datasheet.pdf
PORT X4 GATEWAY EVDO VERIZON datasheet.pdf
LENS ASSY 1POS 21.6MM SQ 13.1MM datasheet.pdf
FIXED IND 18UH 240MA 2.8 OHM SMD datasheet.pdf
FIXED IND 30NH 160MA 2.7 OHM SMD datasheet.pdf
CAP ALUM 22UF 20% 100V RADIAL datasheet.pdf