Bourns Inc. 4609H-701-101/470L
4609H-701-101/470L picture photo
Mfg. Part Number
4609H-701-101/470L
Manufacturer
Product Category
EMI/RFI Filters (LC, RC Networks)
Brief Description
RC NETWORK 100 OHM 100PF 9-SIP
Datasheet Download
4609H-701-101/470L.pdf
Availability of 4609H-701-101/470L
QUANTITY
4609H-701-101/470L Order Process
Ship out your order
Specifications of 4609H-701-101/470L
Internal Part NumberEIS-4609H-701-101/470L
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package100
Category Filters
FamilyEMI/RFI Filters (LC, RC Networks)
Series700
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)4609H-701-101/470L
Related Links4609H-701, 4609H-701-101/470L Datasheet, Bourns Inc. Distributor
4609H-701-101/470L Details Description
Related parts for 4609H-701-101/470L
IC MPU M683XX 25MHZ 240FQFP datasheet.pdf
LIGHT PILOT COMMAND SQUARE datasheet.pdf
RES ARRAY 4 RES 240K OHM 1206 datasheet.pdf
REDYKIT 2 BOARDS ADP2140ACPZ datasheet.pdf
CONN RECEPT 20POS 1MM R/A SMD datasheet.pdf
HEADER BERGSTIK datasheet.pdf
CONN EDGECARD 26POS .100" datasheet.pdf
HEATSINK 45X45X15MM R-TAB datasheet.pdf
CONN PLUG 10POS INLINE PIN datasheet.pdf
LED XLAMP WARM WHITE 2850K 2SMD datasheet.pdf
CAP 680 UF 20% 35 V datasheet.pdf