Laird Technologies EMI 4609PA51G01181
4609PA51G01181 picture photo
Mfg. Part Number
4609PA51G01181
Manufacturer
Product Category
RFI and EMI - Shielding and Absorbing Materials
Brief Description
GK NICU NRSG PU V0 DSH
Datasheet Download
4609PA51G01181.pdf
Availability of 4609PA51G01181
QUANTITY
4609PA51G01181 Order Process
Ship out your order
Specifications of 4609PA51G01181
Internal Part NumberEIS-4609PA51G01181
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package98
Category RF/IF and RFID
FamilyRFI and EMI - Shielding and Absorbing Materials
Series-
ShapeD-Shape
Thickness - Overall0.180" (4.60mm)
Width0.400" (10.20mm)
Length11.810" (299.97mm)
Adhesive-
Temperature Range-
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)4609PA51G01181
Related Links4609PA5, 4609PA51G01181 Datasheet, Laird Technologies EMI Distributor
4609PA51G01181 Details Description
Related parts for 4609PA51G01181
TVS DIODE 9VWM 15.4VC SOD123FL datasheet.pdf
CONN HEADER 5POS VERT .156 GOLD datasheet.pdf
TERM BLOCK PLUG 8POS 5.08MM datasheet.pdf
RES 0.182 OHM 1W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
RES 53.6K OHM 1/8W .5% AXIAL datasheet.pdf
MOSFET N-CH 250V 51A LPTS datasheet.pdf
FIXED IND 68UH 2A 94 MOHM SMD datasheet.pdf
CAP ALUM 200UF 20% 420V FLATPACK datasheet.pdf
MULTI-PAIR 22COND 24AWG 500' datasheet.pdf
IC BUFFER/DRIVER OCTAL 20LCC datasheet.pdf
KIT 6POS 3.2X2.5 SOCKET DSC8102 datasheet.pdf
CAP FILM 0.0047UF 5% 2500VDC AXI datasheet.pdf