Laird Technologies EMI 4609PA51H02270
4609PA51H02270 picture photo
Mfg. Part Number
4609PA51H02270
Manufacturer
Product Category
RFI and EMI - Shielding and Absorbing Materials
Brief Description
GK NICU PTAFG PU V0 DSH
Datasheet Download
4609PA51H02270.pdf
Availability of 4609PA51H02270
QUANTITY
4609PA51H02270 Order Process
Ship out your order
Specifications of 4609PA51H02270
Internal Part NumberEIS-4609PA51H02270
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Featured ProductFabric-Over-Foam Gaskets
Standard Package55
Category RF/IF and RFID
FamilyRFI and EMI - Shielding and Absorbing Materials
Series-
ShapeD-Shape
Thickness - Overall0.180" (4.60mm)
Width0.400" (10.20mm)
Length22.700" (576.58mm)
Adhesive-
Temperature Range-
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)4609PA51H02270
Related Links4609PA5, 4609PA51H02270 Datasheet, Laird Technologies EMI Distributor
4609PA51H02270 Details Description
Related parts for 4609PA51H02270
TAPE LOW STATIC POLYIMIDE FILM datasheet.pdf
TVS DIODE 43.6VWM DO204AL datasheet.pdf
ENCLOSURE TOP GRAY WM SERIES datasheet.pdf
CONV DC/DC 3W 18-72VIN 09VOUT datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 12V 50W datasheet.pdf
RES 590K OHM 1/10W 1% AXIAL datasheet.pdf
RES 24K OHM 1/4W .25% AXIAL datasheet.pdf
CONN RCPT 19POS JAM NUT W/SKT datasheet.pdf
RES 787 OHM 1/2W .1% AXIAL datasheet.pdf
CAP CER 0.015UF 50V NP0 0805 datasheet.pdf
CRYSTAL 40.000 MHZ 12PF SMT datasheet.pdf