Laird Technologies EMI 4692PA51H09600
4692PA51H09600 picture photo
Mfg. Part Number
4692PA51H09600
Brief Description
GK NICU PTAFG PU V0 DSH
Datasheet Download
4692PA51H09600.pdf
Availability of 4692PA51H09600
QUANTITY
4692PA51H09600 Order Process
Ship out your order
Specifications of 4692PA51H09600
Internal Part NumberEIS-4692PA51H09600
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Featured ProductFabric-Over-Foam Gaskets
Standard Package15
Series-
ShapeD-Shape
Thickness - Overall0.140" (3.60mm)
Width0.250" (6.40mm)
Length96.000" (2.44m)
Adhesive-
Temperature Range-
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)4692PA51H09600
Related Links4692PA5, 4692PA51H09600 Datasheet, Laird Technologies EMI Distributor
4692PA51H09600 Details Description
Related parts for 4692PA51H09600
DIODE SCHOTTKY 60V 3.3A C16 datasheet.pdf
TERM BLOCK PLUG 6POS 7.62MM datasheet.pdf
DIODE GEN PURP 1KV 1.5A SMB datasheet.pdf
CIR BRKR THRMMAG 2A 250VAC 80VDC datasheet.pdf
OSC VCO 470-520MHZ SMD .5X.5" datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 24V 75W datasheet.pdf
DIODE MODULE 2.2KV 120A TO240AA datasheet.pdf
SWITCH PUSHBUTTON DPDT 3A 125V datasheet.pdf
HOOF W/DENT 60 3.10MM datasheet.pdf