Laird Technologies EMI 4695PA51H01675
4695PA51H01675 picture photo
Mfg. Part Number
4695PA51H01675
Brief Description
GK NICU PTAFG PU V0 SQ
Datasheet Download
4695PA51H01675.pdf
Availability of 4695PA51H01675
QUANTITY
4695PA51H01675 Order Process
Ship out your order
Specifications of 4695PA51H01675
Internal Part NumberEIS-4695PA51H01675
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Featured ProductFabric-Over-Foam Gaskets
Standard Package59
Series-
ShapeSquare
Thickness - Overall0.375" (9.50mm)
Width0.375" (9.50mm)
Length16.750" (425.45mm)
Adhesive-
Temperature Range-
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)4695PA51H01675
Related Links4695PA5, 4695PA51H01675 Datasheet, Laird Technologies EMI Distributor
4695PA51H01675 Details Description
Related parts for 4695PA51H01675
RES SMD 3.74K OHM 1% 1/8W 0805 datasheet.pdf
IC REG LDO 3.1V 0.15A SOT23-5 datasheet.pdf
IC MCU 8-BIT 64K FLASH 44-PQFP datasheet.pdf
RES SMD 232K OHM 1% 1/10W 0603 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 52POS DIP .100 SLD datasheet.pdf
CAP ALUM 220UF 20% 25V RADIAL datasheet.pdf
OSC MEMS 19.44MHZ CMOS SMD datasheet.pdf
RES 13.3K OHM 1/8W .1% AXIAL datasheet.pdf
CONN PLUG 32POS STRGHT W/PINS datasheet.pdf
HEATSINK 45X45X10MM XCUT T766 datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 24 Circuit 0.375" (9.53mm) datasheet.pdf