NMB Technologies Corp. 4715TS-22T-B50-BM0
4715TS-22T-B50-BM0 picture photo
Mfg. Part Number
4715TS-22T-B50-BM0
Brief Description
FAN AXIAL 119X38MM 220VAC TERM
Datasheet Download
4715TS-22T-B50-BM0.pdf
Availability of 4715TS-22T-B50-BM0
QUANTITY
4715TS-22T-B50-BM0 Order Process
Ship out your order
Specifications of 4715TS-22T-B50-BM0
Internal Part NumberEIS-4715TS-22T-B50-BM0
Series4715TS
Voltage - Rated220VAC
Size / DimensionSquare - 119mm L x 119mm H
Width38mm
Air Flow116.5 CFM (3.30m³/min)
Static Pressure0.400 in H2O (99.6 Pa)
Noise50 dB
Power (Watts)17.0W
Ingress Protection-
Operating Temperature14 ~ 140°F (-10 ~ 60°C)
Approvals-
Weight0.001 KG
Current Rating0.150A
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)4715TS-22T-B50-BM0
Related Links4715TS-22, 4715TS-22T-B50-BM0 Datasheet, NMB Technologies Corp. Distributor
4715TS-22T-B50-BM0 Details Description
Related parts for 4715TS-22T-B50-BM0
IC GATE OR 4CH 2-INP 14-TSSOP datasheet.pdf
IC SLIC/CODEC 1CH 38TSSOP datasheet.pdf
RES SMD 121K OHM 1% 1/8W 0805 datasheet.pdf
IC COMPARATOR GP QUAD 14TSSOP datasheet.pdf
CAP CER 82PF 50V NP0 1812 datasheet.pdf
CONN HSG PLUG 26POS STRGHT SCKT datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 24V 150W datasheet.pdf
CONN BNC JACK STR 75 OHM SOLDER datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 8V 100W datasheet.pdf
DC/DC CONVERTER 5V 15A 75W datasheet.pdf