Laird Technologies EMI 4788AB22101287
4788AB22101287 picture photo
Mfg. Part Number
4788AB22101287
Manufacturer
Product Category
RFI and EMI - Shielding and Absorbing Materials
Brief Description
GK NICU PTAF TPE HB REC
Datasheet Download
4788AB22101287.pdf
Availability of 4788AB22101287
QUANTITY
4788AB22101287 Order Process
Ship out your order
Specifications of 4788AB22101287
Internal Part NumberEIS-4788AB22101287
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package128
Category RF/IF and RFID
FamilyRFI and EMI - Shielding and Absorbing Materials
Series-
ShapeRectangular
Thickness - Overall0.125" (3.20mm)
Width0.250" (6.40mm)
Length12.870" (326.90mm)
Adhesive-
Temperature Range-
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)4788AB22101287
Related Links4788AB2, 4788AB22101287 Datasheet, Laird Technologies EMI Distributor
4788AB22101287 Details Description
Related parts for 4788AB22101287
IC CPLD 72MC 10NS 100TQFP datasheet.pdf
MICROGRABBER/PATCH CORD 36" RED datasheet.pdf
IC MCU 8BIT ROMLESS 44PLCC datasheet.pdf
RES SMD 174 OHM 1% 1/2W 1210 datasheet.pdf
EB PLNGR SDXIT 1.0 MCBLE datasheet.pdf
IC REG LDO 2.8V/3.3V 10DFN datasheet.pdf
FIXED IND 1.2UH 2.65A 77 MOHM datasheet.pdf