Bourns Inc. 4814P-1-223LF
4814P-1-223LF picture photo
Mfg. Part Number
4814P-1-223LF
Brief Description
RES ARRAY 7 RES 22K OHM 14SOIC
Datasheet Download
4814P-1-223LF.pdf
Availability of 4814P-1-223LF
QUANTITY
4814P-1-223LF Order Process
Ship out your order
Specifications of 4814P-1-223LF
Internal Part NumberEIS-4814P-1-223LF
ConditionNew & Unused, Original Sealed
PCN Design/Specification4400,4800 Model Terminal Finish Aug/2007
41xx,43xx,44x,48xx Model May 2012
Standard Package2,000
Series4800P
PackagingTape & Reel (TR)
Circuit TypeIsolated
Resistance (Ohms)22k
Tolerance±2%
Number of Resistors7
Number of Pins14
Power Per Element160mW
Temperature Coefficient±100ppm/°C
Operating Temperature-55°C ~ 125°C
ApplicationsAutomotive AEC-Q200
Mounting TypeSurface Mount
Package / Case14-SOIC (0.220", 5.59mm Width)
Supplier Device Package14-SOM
Size / Dimension0.390" L x 0.220" W (9.91mm x 5.59mm)
Height0.085" (2.16mm)
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)4814P-1-223LF
Related Links4814P-, 4814P-1-223LF Datasheet, Bourns Inc. Distributor
4814P-1-223LF Details Description
Related parts for 4814P-1-223LF
SCR CC 2SCR 400V 55A ADD-A-PAK datasheet.pdf
OPTOISOLATOR 3.75KV TRIAC 4MFP datasheet.pdf
OPTOISOLATOR 2.5KV DARL 4SOIC datasheet.pdf
D-Sub Connector Plug, Male Pins 9 Position Through Hole, Right Angle Solder datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 2V 100W datasheet.pdf
BRD SPT SNAP LOCK NYLON 1" datasheet.pdf