E-T-A 482-G512-K1M1-F6S1-35A
482-G512-K1M1-F6S1-35A picture photo
Mfg. Part Number
482-G512-K1M1-F6S1-35A
Brief Description
CIR BRKR THRM 35A 115VAC 28VDC
Datasheet Download
482-G512-K1M1-F6S1-35A.pdf
Availability of 482-G512-K1M1-F6S1-35A
QUANTITY
482-G512-K1M1-F6S1-35A Order Process
Ship out your order
Specifications of 482-G512-K1M1-F6S1-35A
Internal Part NumberEIS-482-G512-K1M1-F6S1-35A
Breaker TypeThermal
Current Rating35A
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)482-G512-K1M1-F6S1-35A
Related Links482-G512-K1, 482-G512-K1M1-F6S1-35A Datasheet, E-T-A Distributor
482-G512-K1M1-F6S1-35A Details Description
Related parts for 482-G512-K1M1-F6S1-35A
CONN IC DIP SOCKET 18POS GOLD datasheet.pdf
IC ADC 12BIT 2.8MSPS DIFF 10MSOP datasheet.pdf
RES 442 OHM 1W 0.1% WW AXIAL datasheet.pdf
IC REG LDO 2.5V 0.1A SOT23-5 datasheet.pdf
IC REG BUCK ADJ 1.5A SYNC SOT23 datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE DPDT 0.4VA 28V datasheet.pdf
CONN EDGECARD 24POS .100" datasheet.pdf
MIC COND ANALOG UNI datasheet.pdf
RES ARRAY 15 RES 150 OHM 16SOIC datasheet.pdf
CAP FILM 4.7NF 10% 1000VDC datasheet.pdf