Laird Technologies EMI 4B96AB51H09600
4B96AB51H09600 picture photo
Mfg. Part Number
4B96AB51H09600
Manufacturer
Product Category
RFI and EMI - Shielding and Absorbing Materials
Brief Description
GK NICU PTAF PU V0 BELL
Datasheet Download
4B96AB51H09600.pdf
Availability of 4B96AB51H09600
QUANTITY
4B96AB51H09600 Order Process
Ship out your order
Specifications of 4B96AB51H09600
Internal Part NumberEIS-4B96AB51H09600
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package9
Category RF/IF and RFID
FamilyRFI and EMI - Shielding and Absorbing Materials
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)4B96AB51H09600
Related Links4B96AB5, 4B96AB51H09600 Datasheet, Laird Technologies EMI Distributor
4B96AB51H09600 Details Description
Related parts for 4B96AB51H09600
IC OPAMP GP 2.2MHZ 14SOIC datasheet.pdf
IC MOSFET DVR 1.5A DUAL HS 8MSOP datasheet.pdf
CONN EDGECARD 72POS .100 EXTEND datasheet.pdf
RES SMD 3.48K OHM 0.1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
FUSE BLOCK CART 600V 20A CHASSIS datasheet.pdf
RES 2.3 OHM 7W 1% AXIAL datasheet.pdf
CAP ALUM 22UF 20% 6.3V SMD datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 36V 200W datasheet.pdf
CIR BRKR MAG-HYDR 40A 80VDC datasheet.pdf
PATCH CABLE RJ45 M/M BLACK 15' datasheet.pdf
CONN RCPT 8POS PNL MNT SLDR datasheet.pdf
25P M SC PI FILT 370PF datasheet.pdf