Integrated Device Technology (IDT) 4EA1250S1Z4AACUGI
4EA1250S1Z4AACUGI picture photo
Mfg. Part Number
4EA1250S1Z4AACUGI
Manufacturer
Product Category
Pin Configurable Oscillators
Brief Description
IC ENHANCED OSCILLATOR 10-PIN
Datasheet Download
4EA1250S1Z4AACUGI.pdf
Availability of 4EA1250S1Z4AACUGI
Marketing Price
N/A
Our Price
Quote by Email
QUANTITY
4EA1250S1Z4AACUGI Order Process
Ship out your order
Specifications of 4EA1250S1Z4AACUGI
Internal Part NumberEIS-4EA1250S1Z4AACUGI
Lead Free Status / RoHS StatusLead free / RoHS Compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)3 (168 Hours)
Production Status (Lifecycle)Obsolete / Discontinued
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package50
Category Crystals and Oscillators
FamilyPin Configurable Oscillators
Series-
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)4EA1250S1Z4AACUGI
Related Links4EA1250S, 4EA1250S1Z4AACUGI Datasheet, Integrated Device Technology (IDT) Distributor
4EA1250S1Z4AACUGI Details Description
Related parts for 4EA1250S1Z4AACUGI
IC LED Driver Linear I2C Dimming 25mA Backlight 20-SO datasheet.pdf
SWITCH SLIDE SPDT 5A 120V datasheet.pdf
RES 130K OHM 1W 1% AXIAL datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 52V 200W datasheet.pdf
D4NH-1BAS datasheet.pdf
CHISEL EXTRA LARGE 5.0MM datasheet.pdf
CONN RCPT 5POS BOX MNT PIN datasheet.pdf
BE/CU SHIELDING GASKET datasheet.pdf
HOLD DOWN datasheet.pdf
55A CABLE/DUAL 10/ SM datasheet.pdf