Integrated Device Technology (IDT) 4HF156250Z4AACXGI8
4HF156250Z4AACXGI8 picture photo
Mfg. Part Number
4HF156250Z4AACXGI8
Brief Description
OSC MEMS 156.25MHZ LVDS SMD
Datasheet Download
4HF156250Z4AACXGI8.pdf
Availability of 4HF156250Z4AACXGI8
QUANTITY
4HF156250Z4AACXGI8 Order Process
Ship out your order
Specifications of 4HF156250Z4AACXGI8
Internal Part NumberEIS-4HF156250Z4AACXGI8
TypeMEMS (Silicon)
Frequency156.25MHz
FunctionTri-State (Output Enable)
OutputLVDS
Voltage - Supply3.3V
Frequency Stability±50ppm
Operating Temperature-40°C ~ 85°C
Current - Supply (Max)105mA (Typ)
Ratings-
Mounting TypeSurface Mount
Size / Dimension0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height0.035" (0.90mm)
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)4HF156250Z4AACXGI8
Related Links4HF156250, 4HF156250Z4AACXGI8 Datasheet, Integrated Device Technology (IDT) Distributor
4HF156250Z4AACXGI8 Details Description
Related parts for 4HF156250Z4AACXGI8
IC LI-ION CHARGE MGMT 20VQFN datasheet.pdf
CONN EDGECARD 40POS .100 EYELET datasheet.pdf
RES SMD 3.74K OHM 0.1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
SENSOR 750PSIS M20 5V datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5V 300W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 15V 75W datasheet.pdf
RES 21K OHM 1% 1W AXIAL datasheet.pdf
PUNCH datasheet.pdf
MODULE XBEE PRO S3B 900HP RPSMA datasheet.pdf
CONN EDGECARD 24POS 1MM datasheet.pdf
CONN PLUG 48POS INLINE SKT datasheet.pdf