Integrated Device Technology (IDT) 4HF156250Z4BACXGI8
4HF156250Z4BACXGI8 picture photo
Mfg. Part Number
4HF156250Z4BACXGI8
Brief Description
OSC MEMS 156.25MHZ LVDS SMD
Datasheet Download
4HF156250Z4BACXGI8.pdf
Availability of 4HF156250Z4BACXGI8
QUANTITY
4HF156250Z4BACXGI8 Order Process
Ship out your order
Specifications of 4HF156250Z4BACXGI8
Internal Part NumberEIS-4HF156250Z4BACXGI8
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package500
Series4HF
PackagingTape & Reel (TR)
TypeMEMS (Silicon)
Frequency156.25MHz
FunctionTri-State (Output Enable)
OutputLVDS
Voltage - Supply2.5V
Frequency Stability±50ppm
Operating Temperature-40°C ~ 85°C
Current - Supply (Max)100mA (Typ)
Ratings-
Mounting TypeSurface Mount
Size / Dimension0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height0.035" (0.90mm)
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)4HF156250Z4BACXGI8
Related Links4HF156250, 4HF156250Z4BACXGI8 Datasheet, Integrated Device Technology (IDT) Distributor
4HF156250Z4BACXGI8 Details Description
Related parts for 4HF156250Z4BACXGI8
RES SMD 20K OHM 5% 3/4W 2010 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 12POS DIP .156 SLD datasheet.pdf
RES 1.00M OHM 1/2W 1% AXIAL datasheet.pdf
CONN HSG PLUG STRGHT 12POS SKT datasheet.pdf
CONN HSG RCPT JAM NUT 5POS PIN datasheet.pdf
CIR BRKR MAG-HYDR LEVER datasheet.pdf
XCEDE LEFT 6PVH 4COL NK datasheet.pdf
CGRID VT SLOTTED HDR 15 SAU 28CK datasheet.pdf
FFC 0.5 TYPE A 17 CKTS LGT 102 datasheet.pdf
CIR 25C 25#16 PIN RECP WALL datasheet.pdf
LAMP HOLDER datasheet.pdf
OSC XO 20.000MHZ CMOS SMD datasheet.pdf