Integrated Device Technology (IDT) 4HF212500Z3AACUGI8
4HF212500Z3AACUGI8 picture photo
Mfg. Part Number
4HF212500Z3AACUGI8
Manufacturer
Product Category
Oscillators
Brief Description
OSC MEMS 212.50MHZ LVPECL SMD
Datasheet Download
4HF212500Z3AACUGI8.pdf
Availability of 4HF212500Z3AACUGI8
Marketing Price
N/A
Our Price
Quote by Email
QUANTITY
4HF212500Z3AACUGI8 Order Process
Ship out your order
Specifications of 4HF212500Z3AACUGI8
Internal Part NumberEIS-4HF212500Z3AACUGI8
Lead Free Status / RoHS StatusLead free / RoHS Compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)3 (168 Hours)
Production Status (Lifecycle)Obsolete / Discontinued
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package500
Category Crystals and Oscillators
FamilyOscillators
Series4HF
PackagingTape & Reel (TR)
TypeMEMS (Silicon)
Frequency212.5MHz
FunctionTri-State (Output Enable)
OutputLVPECL
Voltage - Supply3.3V
Frequency Stability±50ppm
Operating Temperature-40°C ~ 85°C
Current - Supply (Max)-
Ratings-
Mounting TypeSurface Mount
Size / Dimension0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height0.035" (0.90mm)
Package / Case6-SMD, No Lead (DFN, LCC)
Current - Supply (Disable) (Max)-
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)4HF212500Z3AACUGI8
Related Links4HF212500, 4HF212500Z3AACUGI8 Datasheet, Integrated Device Technology (IDT) Distributor
4HF212500Z3AACUGI8 Details Description
Related parts for 4HF212500Z3AACUGI8
MEMORY CARD MINISD 1GB datasheet.pdf
PANEL INDICATOR INCAND 14V RED datasheet.pdf
CONN RCPT 10POS STRGHT W/PINS datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 10V 200W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5.2V 200W datasheet.pdf
RES 118 OHM 1/10W .1% AXIAL datasheet.pdf
PCI EXPRESS 2X18 POS BK datasheet.pdf
IC CLOCK SYNTHESIZER 64TSSOP datasheet.pdf
Crystal 32.0000MHz 15ppm 10pF 100 Ohm -20°C - 70°C Surface Mount 4-SMD, No Lead (DFN, LCC) datasheet.pdf
CAP FILM 0.047UF 5% 850VDC AXIAL datasheet.pdf
CONN PLUG 11POS STRGHT W/SKT datasheet.pdf