Integrated Device Technology (IDT) 4HF212500Z3BACXGI
4HF212500Z3BACXGI picture photo
Mfg. Part Number
4HF212500Z3BACXGI
Brief Description
OSC MEMS 212.50MHZ LVPECL SMD
Datasheet Download
4HF212500Z3BACXGI.pdf
Availability of 4HF212500Z3BACXGI
QUANTITY
4HF212500Z3BACXGI Order Process
Ship out your order
Specifications of 4HF212500Z3BACXGI
Internal Part NumberEIS-4HF212500Z3BACXGI
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package110
Series4HF
PackagingTray
TypeMEMS (Silicon)
Frequency212.5MHz
FunctionTri-State (Output Enable)
OutputLVPECL
Voltage - Supply2.5V
Frequency Stability±50ppm
Operating Temperature-40°C ~ 85°C
Mounting TypeSurface Mount
Size / Dimension0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height0.035" (0.90mm)
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)4HF212500Z3BACXGI
Related Links4HF21250, 4HF212500Z3BACXGI Datasheet, Integrated Device Technology (IDT) Distributor
4HF212500Z3BACXGI Details Description
Related parts for 4HF212500Z3BACXGI
IC TXRX RS-232 LP 28-TSSOP datasheet.pdf
TAPE CAUTION FIBER OPTIC 1"X48YD datasheet.pdf
CAP FILM 0.018UF 5% 100VDC RAD datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 15V 250W datasheet.pdf
FFC 0.50 TYPE A 44 CKTS LGT 254 datasheet.pdf
XCEDE 2W 2PVH 4COL datasheet.pdf
IC REG LDO ADJ 0.003A TO92-3 datasheet.pdf
RELAY GEN PURP datasheet.pdf
SENSOR/ACTUATOR CABLE 5POS datasheet.pdf
TV 15C 14#20 1#16 PIN RECP datasheet.pdf
220UF 450V 30X40MM 105C 5000H datasheet.pdf