Integrated Device Technology (IDT) 4HF212500Z3BACXGI8
4HF212500Z3BACXGI8 picture photo
Mfg. Part Number
4HF212500Z3BACXGI8
Brief Description
OSC MEMS 212.50MHZ LVPECL SMD
Datasheet Download
4HF212500Z3BACXGI8.pdf
Availability of 4HF212500Z3BACXGI8
QUANTITY
4HF212500Z3BACXGI8 Order Process
Ship out your order
Specifications of 4HF212500Z3BACXGI8
Internal Part NumberEIS-4HF212500Z3BACXGI8
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package500
Series4HF
PackagingTape & Reel (TR)
TypeMEMS (Silicon)
Frequency212.5MHz
FunctionTri-State (Output Enable)
OutputLVPECL
Voltage - Supply2.5V
Frequency Stability±50ppm
Operating Temperature-40°C ~ 85°C
Mounting TypeSurface Mount
Size / Dimension0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height0.035" (0.90mm)
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)4HF212500Z3BACXGI8
Related Links4HF212500, 4HF212500Z3BACXGI8 Datasheet, Integrated Device Technology (IDT) Distributor
4HF212500Z3BACXGI8 Details Description
Related parts for 4HF212500Z3BACXGI8
IC OTP 1MBIT 120NS 32TSOP datasheet.pdf
RES SMD 4.7KOHM 0.25% 1/16W 0402 datasheet.pdf
IC OPAMP VFB 350MHZ 8SOIC datasheet.pdf
Connector Receptacle 40 Position 0.100" (2.54mm) Tin Through Hole, Right Angle datasheet.pdf
RELAY SAFETY 6PST 8A 18V datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 13.8V 50W datasheet.pdf
SENSOR 3000PSIA 1/4 NPT W/TEMP datasheet.pdf
CIR BRKR MAG-HYDR LEVER datasheet.pdf
TFLEX HR280 18" X 18" datasheet.pdf