Integrated Device Technology (IDT) 4MA156600Z4BACUGI
4MA156600Z4BACUGI picture photo
Mfg. Part Number
4MA156600Z4BACUGI
Brief Description
OSC MEMS
Datasheet Download
4MA156600Z4BACUGI.pdf
Availability of 4MA156600Z4BACUGI
QUANTITY
4MA156600Z4BACUGI Order Process
Ship out your order
Specifications of 4MA156600Z4BACUGI
Internal Part NumberEIS-4MA156600Z4BACUGI
Lead Free Status / RoHS StatusLead free / RoHS Compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)Obsolete / Discontinued
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package50
Category Crystals and Oscillators
FamilyOscillators
Series4MA
Packaging-
TypeMEMS (Silicon)
Frequency156.6MHz
FunctionTri-State (Output Enable)
OutputLVDS
Voltage - Supply2.5V
Frequency Stability±50ppm
Operating Temperature-40°C ~ 85°C
Current - Supply (Max)-
Ratings-
Mounting Type-
Size / Dimension-
Height-
Package / Case-
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)4MA156600Z4BACUGI
Related Links4MA15660, 4MA156600Z4BACUGI Datasheet, Integrated Device Technology (IDT) Distributor
4MA156600Z4BACUGI Details Description
Related parts for 4MA156600Z4BACUGI
CONN CARD EXTEND 20POS 1MM datasheet.pdf
DIODE ZENER 15V 500MW SOD123 datasheet.pdf
RES SMD 27 OHM 1% 1W 1218 datasheet.pdf
LED PANEL NEON DATALITE BLUE datasheet.pdf
FOIL METALLIC AQUA TRF 8"X15' datasheet.pdf
RES SMD 45.3K OHM 1% 1/20W 0402 datasheet.pdf
FLKMD50S-RD datasheet.pdf
NON-ISOLATED POL MOD 1.8V 15A datasheet.pdf
30W DC/DC-CONV POWERLINE-PLUS datasheet.pdf
SWITCH PUSHBUTTON SPDT 0.4VA 28V datasheet.pdf
HEATSINK 25X25X30MM R-TAB T766 datasheet.pdf
AC/DC DESKTOP ADAPTER 18V datasheet.pdf