Laird Technologies EMI 4R27PA51G01800
4R27PA51G01800 picture photo
Mfg. Part Number
4R27PA51G01800
Manufacturer
Product Category
RFI and EMI - Shielding and Absorbing Materials
Brief Description
GK,NICU,NRSG,PU,V0,BELL
Datasheet Download
4R27PA51G01800.pdf
Availability of 4R27PA51G01800
QUANTITY
4R27PA51G01800 Order Process
Ship out your order
Specifications of 4R27PA51G01800
Internal Part NumberEIS-4R27PA51G01800
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package50
Category RF/IF and RFID
FamilyRFI and EMI - Shielding and Absorbing Materials
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)4R27PA51G01800
Related Links4R27PA5, 4R27PA51G01800 Datasheet, Laird Technologies EMI Distributor
4R27PA51G01800 Details Description
Related parts for 4R27PA51G01800
FIXED IND 750NH 1.425A 180 MOHM datasheet.pdf
CONN EDGECARD 20POS .100 EXTEND datasheet.pdf
CONN HDR STR STACK 28POS 2MM T/H datasheet.pdf
MOSFET N-CH 900V 6A TO-220F datasheet.pdf
CONV DC/DC 5V 2000MA SGL E T/H datasheet.pdf
CAP CER 160PF 100V U2J 0805 datasheet.pdf
REPLACEMENT PWR CORD TM3000 220V datasheet.pdf
PCB CONN CARRIER 2.54MM datasheet.pdf
RES 442 OHM 0.6W 0.1% RADIAL datasheet.pdf
ACCY LGA-1155/1156 CPU COOL FAN datasheet.pdf
OSC MEMS 8.000MHZ CMOS SMD datasheet.pdf
CONN RCPT 79POS FLANGE W/SKT datasheet.pdf