Finisar Corporation 50-45-0108-01R
50-45-0108-01R picture photo
Mfg. Part Number
50-45-0108-01R
Manufacturer
Product Category
Evaluation and Demonstration Boards and Kits
Brief Description
BOARD EVAL 70X90 VG/FG PLATFORM
Datasheet Download
50-45-0108-01R.pdf
Availability of 50-45-0108-01R
QUANTITY
50-45-0108-01R Order Process
Ship out your order
Specifications of 50-45-0108-01R
Internal Part NumberEIS-50-45-0108-01R
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Design ResourcesDevelopment Tool Selector
Standard Package1
Category Programmers, Development Systems
FamilyEvaluation and Demonstration Boards and Kits
Series-
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)50-45-0108-01R
Related Links50-45-0, 50-45-0108-01R Datasheet, Finisar Corporation Distributor
50-45-0108-01R Details Description
Related parts for 50-45-0108-01R
RES SMD 2.49KOHM 0.1% 1/10W 0603 datasheet.pdf
CONN RCPT 18POS CBL MNT W/PINS datasheet.pdf
RELAY CONTACTOR DPST 30A 480V datasheet.pdf
FILTER LC 50MHZ 100MA 0603 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 18.5V 25W datasheet.pdf
FAN AXIAL 60X25MM 60VDC WIRE datasheet.pdf
Connector Socket 7 Position 0.079" (2.00mm) Gold Through Hole, Right Angle datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 15V 75W datasheet.pdf
RES 5.1K OHM 1/4W 5% AXIAL datasheet.pdf
CONN PLUG 4POS CABLE SKT datasheet.pdf
RES SMD 316 OHM 1% 1/10W 0603 datasheet.pdf