FFF 50015-5080D
50015-5080D picture photo
Mfg. Part Number
50015-5080D
Datasheet Download
50015-5080D.pdf
Availability of 50015-5080D
QUANTITY
50015-5080D Order Process
Ship out your order
Specifications of 50015-5080D
Internal Part NumberEIS-50015-5080D
Lead Free Status / RoHS StatusContains lead / RoHS non-compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)In Production
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package90
SeriesHPC™
PackagingTube
Number of Positions80
Number of Positions LoadedAll
Pitch0.100" (2.54mm)
Number of Rows4
Number of Columns20
FeaturesMating Guide
Contact FinishGold or Gold, GXT™
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)50015-5080D
Related Links50015, 50015-5080D Datasheet, FFF Distributor
50015-5080D Details Description
Related parts for 50015-5080D
DIODE GEN PURP 200V 150A DO205AA datasheet.pdf
DIODE ARRAY SCHOTTKY 30V SOT883 datasheet.pdf
CONN RCPT SR 13 POS 1.0MM TIN datasheet.pdf
CAP CER 30PF 500V NP0 1812 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 18.5V 75W datasheet.pdf
RES 3.01K OHM 1/4W .1% AXIAL datasheet.pdf
IC LED Driver DC DC Regulator I2C Dimming 375mA 28-QFN (4x5) datasheet.pdf
CONN HEADER 56POS DUAL .100" R/A datasheet.pdf
FIXED IND 15NH 475MA 220 MOHM datasheet.pdf
MICROFIT 3.0 RA PTH W/CLIP DR TI datasheet.pdf
DC/DC CONVERTER 6.5V 10W datasheet.pdf