Vishay/Sprague 500D105M350CB2
500D105M350CB2 picture photo
Mfg. Part Number
500D105M350CB2
Brief Description
1UF 350V 8X17.5 85C AXI
Datasheet Download
500D105M350CB2.pdf
Availability of 500D105M350CB2
QUANTITY
500D105M350CB2 Order Process
Ship out your order
Specifications of 500D105M350CB2
Internal Part NumberEIS-500D105M350CB2
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package560
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)500D105M350CB2
Related Links500D105, 500D105M350CB2 Datasheet, Vishay/Sprague Distributor
500D105M350CB2 Details Description
Related parts for 500D105M350CB2
VARISTOR 247V 200A 2-SMD J-LEAD datasheet.pdf
IDC CABLE - HSR50H/AE50G/HSR50H datasheet.pdf
CONN EDGECARD 62POS R/A .156 SLD datasheet.pdf
AM8100-289 TRANSFORMR datasheet.pdf
RES 397K OHM 1/10W .1% AXIAL datasheet.pdf
CONN HSG RCPT JAM NUT 56POS SKT datasheet.pdf
Connector Socket 15 Position 0.100" (2.54mm) Gold Through Hole datasheet.pdf
CONN EDGECARD 40POS 1MM datasheet.pdf