Vishay/Sprague 500D106M450GK2
500D106M450GK2 picture photo
Mfg. Part Number
500D106M450GK2
Brief Description
10UF 450V 16X44.5 85C AXI
Datasheet Download
500D106M450GK2.pdf
Availability of 500D106M450GK2
QUANTITY
500D106M450GK2 Order Process
Ship out your order
Specifications of 500D106M450GK2
Internal Part NumberEIS-500D106M450GK2
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package231
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)500D106M450GK2
Related Links500D106, 500D106M450GK2 Datasheet, Vishay/Sprague Distributor
500D106M450GK2 Details Description
Related parts for 500D106M450GK2
FUSE BRD MNT 750MA 250VAC 450VDC datasheet.pdf
IC 2DRVR/2RCVR RS232 3V 16-SOIC datasheet.pdf
IC EEPROM 4KBIT 20MHZ 8MINIMAP datasheet.pdf
MOUNTING BRACKET FOR ANT datasheet.pdf
CAP ALUM 22UF 20% 63V RADIAL datasheet.pdf
LED XLAMP WARM WHITE 3000K 2SMD datasheet.pdf
RES 0.309 OHM 3W 0.5% WW AXIAL datasheet.pdf
DIODE GEN PURP 800V 1A MINISMA datasheet.pdf
CONN HSG RCPT JAM NUT 2POS SKT datasheet.pdf
SWITCH ROCKER SPDT 15A 125V datasheet.pdf
IC REG LDO 3.3V/ADJ 0.15A datasheet.pdf