Vishay/Sprague 500D256G050CC2A
500D256G050CC2A picture photo
Mfg. Part Number
500D256G050CC2A
Brief Description
25UF 50V 8X20.5 85C AXI
Datasheet Download
500D256G050CC2A.pdf
Availability of 500D256G050CC2A
QUANTITY
500D256G050CC2A Order Process
Ship out your order
Specifications of 500D256G050CC2A
Internal Part NumberEIS-500D256G050CC2A
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package550
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)500D256G050CC2A
Related Links500D256, 500D256G050CC2A Datasheet, Vishay/Sprague Distributor
500D256G050CC2A Details Description
Related parts for 500D256G050CC2A
OSC XO 15.000MHZ CMOS SMD datasheet.pdf
LED XLAMP WARM WHITE 3000K 2SMD datasheet.pdf
IC DSC 16BIT 64KB FLASH 28SSOP datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 13.8V 75W datasheet.pdf
MGRID HDR SHRD VT W/STDF.76AULF datasheet.pdf
IC REG BUCK ADJ/5V 2A 16TSSOP datasheet.pdf
CONN PLUG 2POS INLINE W/PINS datasheet.pdf
CONTROL TEMP/PROC 24V PANEL MT datasheet.pdf
CONN HDR 5POS 1.27MM SMD R/A datasheet.pdf
350 TB SPRING PLUG WF datasheet.pdf
TERMINAL RT PIDG PEEK STRATO 2 datasheet.pdf
LIGHT PIPE PNL REA 3MM RND .188" datasheet.pdf