Vishay/Sprague 500D257G050FF2A
500D257G050FF2A picture photo
Mfg. Part Number
500D257G050FF2A
Brief Description
250UF 50V 12.5X32 85C AXI
Datasheet Download
500D257G050FF2A.pdf
Availability of 500D257G050FF2A
QUANTITY
500D257G050FF2A Order Process
Ship out your order
Specifications of 500D257G050FF2A
Internal Part NumberEIS-500D257G050FF2A
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package341
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)500D257G050FF2A
Related Links500D257, 500D257G050FF2A Datasheet, Vishay/Sprague Distributor
500D257G050FF2A Details Description
Related parts for 500D257G050FF2A
RES SMD 1.6M OHM 5% 1W 2512 datasheet.pdf
IC FIFO 512X8 SYNC 15NS 28-DIP datasheet.pdf
K SERIES CARRIER, CABLE MARKER datasheet.pdf
DIODE ZENER ARRAY 6.2V SSMINI3 datasheet.pdf
TRIMMER 220K OHM 0.5W PC PIN datasheet.pdf
TERM BLOCK PLUG 20POS 3.81MM datasheet.pdf
Connector Socket 19 Position 0.100" (2.54mm) Gold Through Hole datasheet.pdf
CAP TANT 1000UF 10V 20% 2917 datasheet.pdf
FIXED IND 330UH 45MA 28 OHM TH datasheet.pdf
RES 562.5 OHM 0.6W 0.02% RADIAL datasheet.pdf