Vishay/Sprague 500D336M450LS2A
500D336M450LS2A picture photo
Mfg. Part Number
500D336M450LS2A
Brief Description
33UF 450V 18X40 85C AXI
Datasheet Download
500D336M450LS2A.pdf
Availability of 500D336M450LS2A
QUANTITY
500D336M450LS2A Order Process
Ship out your order
Specifications of 500D336M450LS2A
Internal Part NumberEIS-500D336M450LS2A
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package220
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)500D336M450LS2A
Related Links500D336, 500D336M450LS2A Datasheet, Vishay/Sprague Distributor
500D336M450LS2A Details Description
Related parts for 500D336M450LS2A
IC MCU 8BIT 12KB FLASH 40DIP datasheet.pdf
CONN HEADER 6POS R/A .156 GOLD datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 18.5V 75W datasheet.pdf
D-Sub Connector Plug, Male Pins 15 Position Through Hole Solder datasheet.pdf
RES 499 OHM 10W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
ROUND STANDOFF M5 NYLON 56MM datasheet.pdf
CONN HDR 28POS 0.100 T/H R/A datasheet.pdf
RES SMD 50 OHM 0.01% 1/4W J LEAD datasheet.pdf
CONN PLUG 2POS INLINE SKT datasheet.pdf
DIODE ZENER 8.2V 410MW SOD123 datasheet.pdf
MOSFET N-CH 30V 640MA TO92-3 datasheet.pdf
CAP CER 1.9PF 25V NP0 0402 datasheet.pdf