Grayhill, Inc. 50L36-01-1-03N
50L36-01-1-03N picture photo
Mfg. Part Number
50L36-01-1-03N
Manufacturer
Product Category
Rotary Switches
Brief Description
SWITCH ROTARY
Datasheet Download
50L36-01-1-03N.pdf
Availability of 50L36-01-1-03N
QUANTITY
50L36-01-1-03N Order Process
Ship out your order
Specifications of 50L36-01-1-03N
Internal Part NumberEIS-50L36-01-1-03N
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Switches
FamilyRotary Switches
Series50
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)50L36-01-1-03N
Related Links50L36-0, 50L36-01-1-03N Datasheet, Grayhill, Inc. Distributor
50L36-01-1-03N Details Description
Related parts for 50L36-01-1-03N
CAP CER 9PF 50V NP0 0402 datasheet.pdf
RES SMD 9.1KOHM 0.25% 1/10W 0603 datasheet.pdf
IC LVPECL/LVDS REPEAT/XLATR 8SON datasheet.pdf
CONN MALE 7POS INLINE MNT R/A datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 36V 75W datasheet.pdf
FFC 0.50 TYPE A 18 CKTS LGT 203 datasheet.pdf
BUZZER PIEZO 2500HZ datasheet.pdf
CONN RCPT 6POS PNL MNT PIN datasheet.pdf
HEATSINK 36.83X57.6X17.78MM T766 datasheet.pdf
RES SMD 200 OHM 1% 35W D2PAK datasheet.pdf
IGBT 1200V 50A 179W TO247 datasheet.pdf