CNC Tech 512-26-4400-BL-0050F
512-26-4400-BL-0050F picture photo
Mfg. Part Number
512-26-4400-BL-0050F
Manufacturer
Product Category
Modular Cables
Brief Description
MODULAR CBL STR 50' REVERSED
Datasheet Download
512-26-4400-BL-0050F.pdf
Availability of 512-26-4400-BL-0050F
QUANTITY
512-26-4400-BL-0050F Order Process
Ship out your order
Specifications of 512-26-4400-BL-0050F
Internal Part NumberEIS-512-26-4400-BL-0050F
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package400
Category Cable Assemblies
FamilyModular Cables
Series-
Cable TypeFlat, Straight Cable
Connector TypePlug to Plug
Mounting TypeFree Hanging (In-Line)
Number of Positions/Contacts4p4c (RJ9, RJ10, RJ22)
Length50.0' (15.2m)
ShieldingUnshielded
ColorBlack
Features-
StyleReverse
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)512-26-4400-BL-0050F
Related Links512-26-440, 512-26-4400-BL-0050F Datasheet, CNC Tech Distributor
512-26-4400-BL-0050F Details Description
Related parts for 512-26-4400-BL-0050F
DIODE GEN PURP 50V 1A SMA datasheet.pdf
IC PWR SWITCH INTELLIGENT 8-SOIC datasheet.pdf
CONN EDGECARD 6POS .156 EYELET datasheet.pdf
SCR PHASE CTRL MOD 1000V 900A datasheet.pdf
CONN RCPT 55POS JAM NUT W/PINS datasheet.pdf
RES 150 OHM 1/4W 1% AXIAL datasheet.pdf
FAN AXIAL 40X10MM 12VDC WIRE datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5.5V 100W datasheet.pdf
RES 505 OHM 1/8W .1% AXIAL datasheet.pdf
CAP TANT 82UF 20% 75V AXIAL datasheet.pdf