CNC Tech 512-26-4400-SV-0050F
512-26-4400-SV-0050F picture photo
Mfg. Part Number
512-26-4400-SV-0050F
Brief Description
MODULAR CBL STR 50' REVERSED
Datasheet Download
512-26-4400-SV-0050F.pdf
Availability of 512-26-4400-SV-0050F
QUANTITY
512-26-4400-SV-0050F Order Process
Ship out your order
Specifications of 512-26-4400-SV-0050F
Internal Part NumberEIS-512-26-4400-SV-0050F
Mounting TypeFree Hanging (In-Line)
Number of Positions/Contacts4p4c (RJ9, RJ10, RJ22)
Length50.0' (15.2m)
ShieldingUnshielded
ColorSilver
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)512-26-4400-SV-0050F
Related Links512-26-440, 512-26-4400-SV-0050F Datasheet, CNC Tech Distributor
512-26-4400-SV-0050F Details Description
Related parts for 512-26-4400-SV-0050F
IDC CABLE - MSR20A/MC20G/MSR20A datasheet.pdf
TVS DIODE 15VWM 26VC PWRMITE1 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 12POS DIP .100 SLD datasheet.pdf
RES SMD 35.7K OHM 0.1% 1/2W 2512 datasheet.pdf
CONN RCPT 61POS BOX MNT W/PINS datasheet.pdf
RES SMD 649K OHM 1W 1812 WIDE datasheet.pdf
CAP CER 39PF 50V NP0 RADIAL datasheet.pdf
MODEM RF 1W TXRX W/RPSMA CONN datasheet.pdf
IC FPGA 744 I/O 1152FBGA datasheet.pdf
MOSFET N-CH 250V 100A DE475 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 24POS .050 THRUHL datasheet.pdf