CNC Tech 512-26-6400-BL-0025F
512-26-6400-BL-0025F picture photo
Mfg. Part Number
512-26-6400-BL-0025F
Brief Description
MODULAR CBL STR 25' REVERSED
Datasheet Download
512-26-6400-BL-0025F.pdf
Availability of 512-26-6400-BL-0025F
QUANTITY
512-26-6400-BL-0025F Order Process
Ship out your order
Specifications of 512-26-6400-BL-0025F
Internal Part NumberEIS-512-26-6400-BL-0025F
Mounting TypeFree Hanging (In-Line)
Number of Positions/Contacts6p4c (RJ11, RJ14)
Length25.0' (7.62m)
ShieldingUnshielded
ColorBlack
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)512-26-6400-BL-0025F
Related Links512-26-640, 512-26-6400-BL-0025F Datasheet, CNC Tech Distributor
512-26-6400-BL-0025F Details Description
Related parts for 512-26-6400-BL-0025F
TERM BLOCK PLUG 8POS 5.08MM datasheet.pdf
TRANSFORMER AUDIO 10KCT/1.5KCT datasheet.pdf
CABLE ASSY RCPT 9POS 30AWG 6" datasheet.pdf
MOSFET P-CH 40V 10.8A 8-SOIC datasheet.pdf
SERVER RACK METAL 78.70X28.19" datasheet.pdf
CONN HDR BREAKAWAY 40POS RA .100 datasheet.pdf
IC REG BUCK ADJ 6A SYNC QFN datasheet.pdf
CONN RCPT 13POS FLANGE W/PINS datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE 3PDT 5A 120V datasheet.pdf
BOARD EVAL FOR AD6673 datasheet.pdf
CIRCUIT BREAKER MAG-HYDR LEVER datasheet.pdf
RES ARRAY 4 RES 2.7K OHM 0804 datasheet.pdf