CNC Tech 512-26-6600-BL-0012F
512-26-6600-BL-0012F picture photo
Mfg. Part Number
512-26-6600-BL-0012F
Brief Description
MODULAR CBL STR 12' REVERSED
Datasheet Download
512-26-6600-BL-0012F.pdf
Availability of 512-26-6600-BL-0012F
QUANTITY
512-26-6600-BL-0012F Order Process
Ship out your order
Specifications of 512-26-6600-BL-0012F
Internal Part NumberEIS-512-26-6600-BL-0012F
Mounting TypeFree Hanging (In-Line)
Number of Positions/Contacts6p6c (RJ11, RJ12, RJ14, RJ25)
Length12.0' (3.66m)
ShieldingUnshielded
ColorBlack
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)512-26-6600-BL-0012F
Related Links512-26-660, 512-26-6600-BL-0012F Datasheet, CNC Tech Distributor
512-26-6600-BL-0012F Details Description
Related parts for 512-26-6600-BL-0012F
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 6W datasheet.pdf
RES SMD 619 OHM 0.5% 1/4W 1206 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 56POS R/A .156 SLD datasheet.pdf
CAP TANT 47UF 20V 10% RADIAL datasheet.pdf
CONN HDR STR STACK 26POS 2MM SMD datasheet.pdf
RES SMD 11.8 OHM 1% 1/8W 0402 datasheet.pdf
CONV DC/DC 3W 9-18VIN +/-15VOUT datasheet.pdf
TERM BLOCK RISING CLAMP 11POS datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 15V 50W datasheet.pdf
RES CHAS MNT 1.47 OHM 1% 20W datasheet.pdf
TVS DIODE 5VWM SOD723 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 44POS .100" datasheet.pdf