CNC Tech 512-26-6600-WH-0014F
512-26-6600-WH-0014F picture photo
Mfg. Part Number
512-26-6600-WH-0014F
Brief Description
MODULAR CBL STR 14' REVERSED
Datasheet Download
512-26-6600-WH-0014F.pdf
Availability of 512-26-6600-WH-0014F
QUANTITY
512-26-6600-WH-0014F Order Process
Ship out your order
Specifications of 512-26-6600-WH-0014F
Internal Part NumberEIS-512-26-6600-WH-0014F
Mounting TypeFree Hanging (In-Line)
Number of Positions/Contacts6p6c (RJ11, RJ12, RJ14, RJ25)
Length14.0' (4.30m)
ShieldingUnshielded
ColorWhite
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)512-26-6600-WH-0014F
Related Links512-26-660, 512-26-6600-WH-0014F Datasheet, CNC Tech Distributor
512-26-6600-WH-0014F Details Description
Related parts for 512-26-6600-WH-0014F
CONN MOD COUPLER 8P8C TO 8P8C datasheet.pdf
NUT HEX 1.2MM HGT FOR FB SER datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 17 Circuit 0.325" (8.26mm) datasheet.pdf
IC REG BUCK 5V 5A TO263-5L datasheet.pdf
CONN RCPT 34POS .100 DBL STR PCB datasheet.pdf
ANT BLUETOOTH W-LAN ZIGBEE WIMAX datasheet.pdf
LED CBI 5MM HE YLW QUAD BLK datasheet.pdf
CONN RACK/PANEL 14POS 5A datasheet.pdf
IC OSC VCXO 78.125MHZ 6CLCC datasheet.pdf