Dialight 5151140225FGREY
5151140225FGREY picture photo
Mfg. Part Number
5151140225FGREY
Manufacturer
Product Category
Optics - LEDs - Light Pipes
Brief Description
LIGHT PIPE ACT 4MM DIA 22.5MM
Datasheet Download
5151140225FGREY.pdf
Availability of 5151140225FGREY
QUANTITY
5151140225FGREY Order Process
Ship out your order
Specifications of 5151140225FGREY
Internal Part NumberEIS-5151140225FGREY
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package100
Category Optoelectronics
FamilyOptics - LEDs - Light Pipes
Series515
ColorGray
ConfigurationSingle
TypeSwitch Actuator
Mounting TypeSnap On K5V Right Angle PB Switch
Lens Style/SizeRound with Flat Top, 4mm
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)5151140225FGREY
Related Links5151140, 5151140225FGREY Datasheet, Dialight Distributor
5151140225FGREY Details Description
Related parts for 5151140225FGREY
IGBT 600V 55A 200W TO247AC datasheet.pdf
SWITCH PUSH DPDT 0.4VA 20V datasheet.pdf
IC DAC 12BIT QUAD IOUT 52-QFN datasheet.pdf
LED SUPPLY CC BUCK 3-31V 1.2A datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 40V 50W datasheet.pdf
CONN 3.96 W/B HEADER 10POS datasheet.pdf
RES 1.5 OHM 3W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
CIRCUIT BREAKER MAG-HYDR LEVER datasheet.pdf
LUG COPPER 1 HOLE datasheet.pdf
CONN RCPT 26POS JAM NUT PIN datasheet.pdf
CAP ALUM 4.7UF 20% 50V RADIAL datasheet.pdf