Vishay/Sprague 516D107M100NR6AE3
516D107M100NR6AE3 picture photo
Mfg. Part Number
516D107M100NR6AE3
Brief Description
100UF 100V 10X26 85C AXI
Datasheet Download
516D107M100NR6AE3.pdf
Availability of 516D107M100NR6AE3
QUANTITY
516D107M100NR6AE3 Order Process
Ship out your order
Specifications of 516D107M100NR6AE3
Internal Part NumberEIS-516D107M100NR6AE3
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package200
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)516D107M100NR6AE3
Related Links516D107M, 516D107M100NR6AE3 Datasheet, Vishay/Sprague Distributor
516D107M100NR6AE3 Details Description
Related parts for 516D107M100NR6AE3
SWITCH MINI SPDT PLUNG SILV PCB datasheet.pdf
CONN FIBER SC PLUG SMPLX 127UM datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5.8V 100W datasheet.pdf
1MM JMPR LGT 152 TYPE A 21POS datasheet.pdf
FUSE PAL 294 ATK CLS HLE 32V 60A datasheet.pdf
LED XLAMP NEUTRAL WHT 4500K 2SMD datasheet.pdf
IC OSC VCXO 133.333333MHZ 6-CLCC datasheet.pdf
CONN PLUG 26POS INLINE PIN datasheet.pdf
LED BLINKING YLW DIFF 3MM T/H datasheet.pdf
5MM TRI-LEAD CABLE ASSY datasheet.pdf
CAP ALUM 470UF 20% 35V RADIAL datasheet.pdf
IND, PWR 10UH 1.2A SDRI5.7 NPB datasheet.pdf