Vishay/Sprague 516D108M025PR7BE3
516D108M025PR7BE3 picture photo
Mfg. Part Number
516D108M025PR7BE3
Brief Description
1000UF 25V 13X26 85C AXI
Datasheet Download
516D108M025PR7BE3.pdf
Availability of 516D108M025PR7BE3
QUANTITY
516D108M025PR7BE3 Order Process
Ship out your order
Specifications of 516D108M025PR7BE3
Internal Part NumberEIS-516D108M025PR7BE3
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package350
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)516D108M025PR7BE3
Related Links516D108M, 516D108M025PR7BE3 Datasheet, Vishay/Sprague Distributor
516D108M025PR7BE3 Details Description
Related parts for 516D108M025PR7BE3
IC TEMP SENSOR MULTI-CHAN 16QSOP datasheet.pdf
FUSE 2/10A 600V FAST UL CSA datasheet.pdf
IC SMBUS BATT CHRGR HF 24TQFN datasheet.pdf
THERMISTOR GLASS CHIP DO-35 datasheet.pdf
EVAL MOD LITE FOR TMS320C6678 datasheet.pdf
CIR BRKR MAG-HYDR 15A 240VAC datasheet.pdf
DIODE ZENER 6.2V 500MW DO35 datasheet.pdf
CONN ADAPTER 3P-3P F-M PNL MNT datasheet.pdf
DIODE ZENER 2.4V 350MW SOT23-3 datasheet.pdf
RES 113K OHM 0.6W 0.5% AXIAL datasheet.pdf
CAP FILM 18UF 5% 250VDC AXIAL datasheet.pdf