Vishay/Sprague 516D227M025MM6AE3
516D227M025MM6AE3 picture photo
Mfg. Part Number
516D227M025MM6AE3
Brief Description
220UF 25V 8X16 85C AXI
Datasheet Download
516D227M025MM6AE3.pdf
Availability of 516D227M025MM6AE3
QUANTITY
516D227M025MM6AE3 Order Process
Ship out your order
Specifications of 516D227M025MM6AE3
Internal Part NumberEIS-516D227M025MM6AE3
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package200
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)516D227M025MM6AE3
Related Links516D227M, 516D227M025MM6AE3 Datasheet, Vishay/Sprague Distributor
516D227M025MM6AE3 Details Description
Related parts for 516D227M025MM6AE3
OPTOISO 5.3KV TRANS W/BASE 6DIP datasheet.pdf
CONN HDI PLUG 423POS 3ROW VERT datasheet.pdf
CONN EDGECARD 60POS R/A .156 SLD datasheet.pdf
CONN HEADER VERT 18POS NH datasheet.pdf
TRANS NPN 400V 4A DPAK datasheet.pdf
IC MCU 8BIT 28KB FLASH 64TQFP datasheet.pdf
CONN RCPT 4 POS BOX MNT W/PINS datasheet.pdf
CAP FILM 1200PF 5% 1KVDC RADIAL datasheet.pdf
PANEL SIDE 77X35X0.8" BLACK 1/PR datasheet.pdf
CONN EDGE HL .100 17POS datasheet.pdf
CONN PLUG W/SOCKETS datasheet.pdf
CAP CER 330PF 25V NP0 0603 datasheet.pdf