Vishay/Sprague 516D337M063PR6AE3
516D337M063PR6AE3 picture photo
Mfg. Part Number
516D337M063PR6AE3
Brief Description
330UF 63V 13X26 85C AXI
Datasheet Download
516D337M063PR6AE3.pdf
Availability of 516D337M063PR6AE3
QUANTITY
516D337M063PR6AE3 Order Process
Ship out your order
Specifications of 516D337M063PR6AE3
Internal Part NumberEIS-516D337M063PR6AE3
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package100
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)516D337M063PR6AE3
Related Links516D337M, 516D337M063PR6AE3 Datasheet, Vishay/Sprague Distributor
516D337M063PR6AE3 Details Description
Related parts for 516D337M063PR6AE3
CONN EDGECARD 44POS DIP .100 SLD datasheet.pdf
CONN EDGECARD 50POS .156 EXTEND datasheet.pdf
ADAPTER EPROM/FLASH DIP40/PLCC44 datasheet.pdf
CONN RCPT 2POS INLINE W/SKTS datasheet.pdf
RES MF HV .25W 100K OHM 1% AXIAL datasheet.pdf
IC EEPROM 4KBIT 1MHZ 8UFDFPN datasheet.pdf
CAP ALUM 82UF 20% 200V RADIAL datasheet.pdf
CAP TANT 22UF 10% 50V AXIAL datasheet.pdf
RES SMD 26.1K OHM 1% 1/4W 1206 datasheet.pdf