FFF 51762-11002400ABLF
51762-11002400ABLF picture photo
Mfg. Part Number
51762-11002400ABLF
Brief Description
PWRBLADE RA REC F/G
Datasheet Download
51762-11002400ABLF.pdf
Availability of 51762-11002400ABLF
QUANTITY
51762-11002400ABLF Order Process
Ship out your order
Specifications of 51762-11002400ABLF
Internal Part NumberEIS-51762-11002400ABLF
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package22
Connector StyleBlade Power
Number of Positions34
Number of Positions LoadedAll
Pitch0.100" (2.54mm)
TerminationSolder
Contact Layout, Typical24 Signal, 10 Power
FeaturesGuide Pin
Material Flammability RatingUL94 V-0
Operating Temperature-20°C ~ 105°C
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)51762-11002400ABLF
Related Links51762-110, 51762-11002400ABLF Datasheet, FFF Distributor
51762-11002400ABLF Details Description
Related parts for 51762-11002400ABLF
CONN FAKRA PLUG STR 50 OHM CRIMP datasheet.pdf
TVS DIODE 25.6VWM 41.4VC DO214AB datasheet.pdf
CA 2MM OFNR 62.5/125,LC SEC BLU datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 12V 150W datasheet.pdf
RES 10 OHM 3W 0.1% WW AXIAL datasheet.pdf
IEC-C20 TO IEC-C19 SJT BLACK datasheet.pdf
SENSOR PRES 2PSI GAUG 3.3V SMT datasheet.pdf
FIXED IND 39NH 500MA 290 MOHM datasheet.pdf
TVS DIODE 58VWM 93.6VC datasheet.pdf
OSC SO 100.000MHZ LVTTL SMD datasheet.pdf