Vishay/Sprague 517D106M050JA6AE3
517D106M050JA6AE3 picture photo
Mfg. Part Number
517D106M050JA6AE3
Manufacturer
Product Category
Aluminum Capacitors
Brief Description
10UF 50V 5X11 105C RAD
Datasheet Download
517D106M050JA6AE3.pdf
Availability of 517D106M050JA6AE3
QUANTITY
517D106M050JA6AE3 Order Process
Ship out your order
Specifications of 517D106M050JA6AE3
Internal Part NumberEIS-517D106M050JA6AE3
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package200
Category Capacitors
FamilyAluminum Capacitors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)517D106M050JA6AE3
Related Links517D106M, 517D106M050JA6AE3 Datasheet, Vishay/Sprague Distributor
517D106M050JA6AE3 Details Description
Related parts for 517D106M050JA6AE3
DIODE MODULE 200V 70A D-55 datasheet.pdf
IC CLK BUFFER 1:2 8GHZ 16MLF datasheet.pdf