CNC Tech 522-26-4400-SV-0012F
522-26-4400-SV-0012F picture photo
Mfg. Part Number
522-26-4400-SV-0012F
Brief Description
MODULAR CBL COILED 12' REVERSED
Datasheet Download
522-26-4400-SV-0012F.pdf
Availability of 522-26-4400-SV-0012F
QUANTITY
522-26-4400-SV-0012F Order Process
Ship out your order
Specifications of 522-26-4400-SV-0012F
Internal Part NumberEIS-522-26-4400-SV-0012F
Mounting TypeFree Hanging (In-Line)
Number of Positions/Contacts4p4c (RJ9, RJ10, RJ22)
Length12.0' (3.66m)
ShieldingUnshielded
ColorSilver
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)522-26-4400-SV-0012F
Related Links522-26-440, 522-26-4400-SV-0012F Datasheet, CNC Tech Distributor
522-26-4400-SV-0012F Details Description
Related parts for 522-26-4400-SV-0012F
CAP CER 220PF 50V C0G 0402 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 56POS DIP .156 SLD datasheet.pdf
KIT DEV W/4 M1 MODULES (ALL TTL) datasheet.pdf
CONN PLUG 26POS STRAIGHT W/SCKT datasheet.pdf
CA SM LDD SCD(NG)TO2.5BAY33FT datasheet.pdf
RES 41.2K OHM 1/4W 0.1% AXIAL datasheet.pdf
RES 1.65K OHM 1/8W 1% AXIAL datasheet.pdf
MULTI-PAIR 14COND 24AWG 100' datasheet.pdf
CONN HDR 45POS 2.54MM T/H R/A datasheet.pdf
DECI-CENTER JUMPERS 6POS datasheet.pdf
HEATSINK 50X50X10MM XCUT datasheet.pdf
RES 332 OHM 0.4W 1% AXIAL datasheet.pdf