Johanson Technology Inc. 5400BL15B200E
5400BL15B200E picture photo
Mfg. Part Number
5400BL15B200E
Manufacturer
Product Category
Balun
Brief Description
BALUN CERAMIC CHIP WIFI 5400MHZ
Datasheet Download
5400BL15B200E.pdf
Availability of 5400BL15B200E
Marketing Price
N/A
Our Price
Quote by Email
QUANTITY
5400BL15B200E Order Process
Ship out your order
Specifications of 5400BL15B200E
Internal Part NumberEIS-5400BL15B200E
Lead Free Status / RoHS StatusLead free by exemption / RoHS Compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)2 (1 Year)
Production Status (Lifecycle)In Production
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category RF/IF and RFID
FamilyBalun
Series5400
PackagingCut Tape (CT)
Frequency Range4.9GHz ~ 5.87GHz
Impedance - Unbalanced/Balanced50 / 200 Ohm
Phase Difference180° ±10
Insertion Loss (Max)1.0dB
Return Loss (Min)9.5dB
Package / Case0805 (2012 Metric)
Mounting TypeSurface Mount
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)5400BL15B200E
Related Links5400BL, 5400BL15B200E Datasheet, Johanson Technology Inc. Distributor
5400BL15B200E Details Description
Related parts for 5400BL15B200E
IC CRIMZON Z8 MCU OTP 8K 28SSOP datasheet.pdf
RES SMD 976 OHM 0.5% 1/4W 1206 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 62POS R/A .156 SLD datasheet.pdf
CAP CER 10PF 1.5KV NP0 1808 datasheet.pdf
CAP FILM 2.2UF 10% 63VDC RADIAL datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 18.5V 150W datasheet.pdf
CIR BRKR THRM 35A 115VAC 28VDC datasheet.pdf
TERM BLOCK datasheet.pdf
5.0MM EUROBLOCK PC 45 GRN 22CKT datasheet.pdf
CLIP LATCHING ADH datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 10 Circuit 0.563" (14.30mm) datasheet.pdf