FFF 54112-110081400LF
54112-110081400LF picture photo
Mfg. Part Number
54112-110081400LF
Brief Description
HEADER BERGSTIK STR
Datasheet Download
54112-110081400LF.pdf
Availability of 54112-110081400LF
QUANTITY
54112-110081400LF Order Process
Ship out your order
Specifications of 54112-110081400LF
Internal Part NumberEIS-54112-110081400LF
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package500
PackagingBulk
Number of Positions8
Pitch0.100" (2.54mm)
Number of Rows2
Row Spacing0.100" (2.54mm)
Length - Overall1.125" (28.58mm)
Length - Post (Mating)0.479" (12.17mm)
Length - Stack Height0.551" (14.00mm)
Length - Tail0.095" (2.41mm)
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)54112-110081400LF
Related Links54112-11, 54112-110081400LF Datasheet, FFF Distributor
54112-110081400LF Details Description
Related parts for 54112-110081400LF
FIXED IND 100UH 85MA 12 OHM SMD datasheet.pdf
CAP ALUM 33000UF 20% 10V RADIAL datasheet.pdf
IC ANLG VID LINE TRPL 20-QFN datasheet.pdf
IC ENCORE XP MCU FLASH 8K 44QFN datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 52V 75W datasheet.pdf
CONN IC DIP SOCKET 4POS GOLD datasheet.pdf
HEATSINK 45X45X30MM L-TAB T412 datasheet.pdf
DIODE CURRENT REG DO-7 datasheet.pdf
RES 19.6K OHM 1/2W 1% AXIAL datasheet.pdf
FIXED IND 2.7UH 2.84A 27.3 MOHM datasheet.pdf