FFF 54121-107021200LF
54121-107021200LF picture photo
Mfg. Part Number
54121-107021200LF
Brief Description
HEADER BERGSTIK STR
Datasheet Download
54121-107021200LF.pdf
Availability of 54121-107021200LF
Marketing Price
N/A
Our Price
Quote by Email
QUANTITY
54121-107021200LF Order Process
Ship out your order
Specifications of 54121-107021200LF
Internal Part NumberEIS-54121-107021200LF
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package300
PackagingBulk
Number of Positions2
Pitch0.100" (2.54mm)
Number of Rows1
Row Spacing-
Length - Overall0.825" (20.96mm)
Length - Post (Mating)0.232" (5.90mm)
Length - Stack Height0.472" (12.00mm)
Length - Tail0.120" (3.05mm)
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)54121-107021200LF
Related Links54121-10, 54121-107021200LF Datasheet, FFF Distributor
54121-107021200LF Details Description
Related parts for 54121-107021200LF
CAP CER 0.033UF 100V X7R 1210 datasheet.pdf
D-Sub Connector Receptacle, Female Sockets 9 Position Free Hanging (In-Line) Solder Cup datasheet.pdf
RES SMD 18 OHM 1% 1/8W 0805 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 20POS .125 EXTEND datasheet.pdf
Connector Receptacle 18 Position 0.165" (4.20mm) Gold Through Hole datasheet.pdf
CONN HEADER 60POS 0.5MM SMT datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 52V 75W datasheet.pdf
CONN RCPT 16POS WALL MNT PIN datasheet.pdf
IC SUPER I/O LPC 64STQFP datasheet.pdf
HEATSINK 40X40X6MM XCUT datasheet.pdf
RES SMD 866 OHM 1% 1/4W 1206 datasheet.pdf