FFF 54121-107151050LF
54121-107151050LF picture photo
Mfg. Part Number
54121-107151050LF
Brief Description
CONN STACKER
Datasheet Download
54121-107151050LF.pdf
Availability of 54121-107151050LF
QUANTITY
54121-107151050LF Order Process
Ship out your order
Specifications of 54121-107151050LF
Internal Part NumberEIS-54121-107151050LF
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package100
PackagingBulk
Number of Positions15
Pitch0.100" (2.54mm)
Number of Rows1
Row Spacing-
Length - Overall0.825" (20.96mm)
Length - Post (Mating)0.292" (7.41mm)
Length - Stack Height0.413" (10.50mm)
Length - Tail0.120" (3.05mm)
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)54121-107151050LF
Related Links54121-10, 54121-107151050LF Datasheet, FFF Distributor
54121-107151050LF Details Description
Related parts for 54121-107151050LF
IC OPAMP GP 160KHZ RRO 8VSSOP datasheet.pdf
RES SMD 10.5K OHM 0.1% 1/8W 0805 datasheet.pdf
JUNIOR-TIMER CONTACT datasheet.pdf
CONN RCPT 10 POS CBL MNT W/SCKT datasheet.pdf
CONN TERM BLOCK 24POS 20MM datasheet.pdf
RES 8.45K OHM 1% 1/8W AXIAL datasheet.pdf
RES 4.99 OHM 1W 1% AXIAL datasheet.pdf
CAP CER 1.9PF 200V NP0 0402 datasheet.pdf
IC OPAMP GP 40KHZ RRO 10DFN datasheet.pdf
CAP FILM 0.015UF 5% 2000VDC AXIA datasheet.pdf