FFF 54121-804281000LF
54121-804281000LF picture photo
Mfg. Part Number
54121-804281000LF
Brief Description
CONN STACKER
Datasheet Download
54121-804281000LF.pdf
Availability of 54121-804281000LF
QUANTITY
54121-804281000LF Order Process
Ship out your order
Specifications of 54121-804281000LF
Internal Part NumberEIS-54121-804281000LF
PackagingBulk
Number of Positions28
Pitch0.100" (2.54mm)
Number of Rows1
Row Spacing-
Length - Overall0.659" (16.76mm)
Length - Post (Mating)0.146" (3.71mm)
Length - Stack Height0.394" (10.00mm)
Length - Tail0.120" (3.05mm)
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)54121-804281000LF
Related Links54121-80, 54121-804281000LF Datasheet, FFF Distributor
54121-804281000LF Details Description
Related parts for 54121-804281000LF
IC SRAM 64KBIT 25NS 28DIP datasheet.pdf
CAP POLYMER 220UF 20% 6.3V SMD datasheet.pdf
IC MCU 8BIT 96KB FLASH 48LQFP datasheet.pdf
RES SMD 2.21 OHM 1% 1W 1218 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 48V 100W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 52V 75W datasheet.pdf
RES 3.65K OHM 1/8W .1% AXIAL datasheet.pdf