FFF 54121-806081050LF
54121-806081050LF picture photo
Mfg. Part Number
54121-806081050LF
Brief Description
HEADER BERGSTIK STR
Datasheet Download
54121-806081050LF.pdf
Availability of 54121-806081050LF
Marketing Price
N/A
Our Price
Quote by Email
QUANTITY
54121-806081050LF Order Process
Ship out your order
Specifications of 54121-806081050LF
Internal Part NumberEIS-54121-806081050LF
PackagingBulk
Number of Positions8
Pitch0.100" (2.54mm)
Number of Rows1
Row Spacing-
Length - Overall0.744" (18.90mm)
Length - Post (Mating)0.210" (5.34mm)
Length - Stack Height0.413" (10.50mm)
Length - Tail0.120" (3.05mm)
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)54121-806081050LF
Related Links54121-80, 54121-806081050LF Datasheet, FFF Distributor
54121-806081050LF Details Description
Related parts for 54121-806081050LF
IC JK TYPE NEG TRG DUAL 16TSSOP datasheet.pdf
Connector Receptacle 68 Position 0.100" (2.54mm) Gold Through Hole datasheet.pdf
IC ADSL DUAL DIFF RCVR 8-MSOP datasheet.pdf
RES SMD 4.3 OHM 1% 1/10W 0603 datasheet.pdf
CONV DC/DC 2W 12VIN +/-05VOUT datasheet.pdf
CAP CER 10000PF 100V 10% 2DIP datasheet.pdf
RES SMD 174 OHM 0.1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
CABLE 12POS .100 JUMPER 1.75 INC datasheet.pdf
HEATSINK 70X70X15MM XCUT T412 datasheet.pdf
CAP FILM 1.6UF 5% 250VDC RAD datasheet.pdf
CAP FILM 630VDC 0.0082UF RADIAL datasheet.pdf