FFF 54121-807051050LF
54121-807051050LF picture photo
Mfg. Part Number
54121-807051050LF
Brief Description
HEADER BERGSTIK STR
Datasheet Download
54121-807051050LF.pdf
Availability of 54121-807051050LF
Marketing Price
N/A
Our Price
Quote by Email
QUANTITY
54121-807051050LF Order Process
Ship out your order
Specifications of 54121-807051050LF
Internal Part NumberEIS-54121-807051050LF
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package200
PackagingBulk
Number of Positions5
Pitch0.100" (2.54mm)
Number of Rows1
Row Spacing-
Length - Overall0.825" (20.96mm)
Length - Post (Mating)0.292" (7.41mm)
Length - Stack Height0.413" (10.50mm)
Length - Tail0.120" (3.05mm)
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)54121-807051050LF
Related Links54121-80, 54121-807051050LF Datasheet, FFF Distributor
54121-807051050LF Details Description
Related parts for 54121-807051050LF
IC USB SWITCH DUAL 1X1 14TSSOP datasheet.pdf
RES SMD 82K OHM 5% 1/4W 1206 datasheet.pdf
HDR STR SR .200 GP datasheet.pdf
BOX ALUM BLACK 6.81"L X 4.25"W datasheet.pdf
OSC SO 350.000MHZ LVPECL SMD datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 12V 250W datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 5 Circuit 0.375" (9.53mm) datasheet.pdf
TERM BLOCK HEADER datasheet.pdf
DIODE ZENER 15V 300MW SOT23 datasheet.pdf
IC REG LDO 3.3V 0.3A 4DFN datasheet.pdf