FFF 54121-808361500LF
54121-808361500LF picture photo
Mfg. Part Number
54121-808361500LF
Brief Description
HEADER BERGSTIK STR
Datasheet Download
54121-808361500LF.pdf
Availability of 54121-808361500LF
Marketing Price
N/A
Our Price
Quote by Email
QUANTITY
54121-808361500LF Order Process
Ship out your order
Specifications of 54121-808361500LF
Internal Part NumberEIS-54121-808361500LF
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package50
PackagingBulk
Number of Positions36
Pitch0.100" (2.54mm)
Number of Rows1
Row Spacing-
Length - Overall0.925" (23.50mm)
Length - Post (Mating)0.215" (5.45mm)
Length - Stack Height0.590" (15.00mm)
Length - Tail0.120" (3.05mm)
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)54121-808361500LF
Related Links54121-80, 54121-808361500LF Datasheet, FFF Distributor
54121-808361500LF Details Description
Related parts for 54121-808361500LF
CAP CER 0.22UF 250V X7R 1210 datasheet.pdf
Connector Receptacle 30 Position 0.079" (2.00mm) Gold Through Hole, Right Angle datasheet.pdf
TPR PIN,61 SER,INSUL SUPPORT datasheet.pdf
CONN RACK/PANEL 7POS 5A datasheet.pdf
IC REG LDO POS/NEG ADJ 3A TO220 datasheet.pdf
CAP ALUM 120UF 20% 10V RADIAL datasheet.pdf
FIXED IND 100UH 1.3A 208 MOHM TH datasheet.pdf
FAN AXIAL 92X25MM 24VDC WIRE datasheet.pdf
CONN HSG RCPT FLANGE 11POS SKT datasheet.pdf