FFF 54121-811121750LF
54121-811121750LF picture photo
Mfg. Part Number
54121-811121750LF
Brief Description
HEADER BERGSTIK STR
Datasheet Download
54121-811121750LF.pdf
Availability of 54121-811121750LF
Marketing Price
N/A
Our Price
Quote by Email
QUANTITY
54121-811121750LF Order Process
Ship out your order
Specifications of 54121-811121750LF
Internal Part NumberEIS-54121-811121750LF
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package100
PackagingBulk
Number of Positions12
Pitch0.100" (2.54mm)
Number of Rows1
Row Spacing-
Length - Overall1.225" (31.12mm)
Length - Post (Mating)0.416" (10.57mm)
Length - Stack Height0.689" (17.50mm)
Length - Tail0.120" (3.05mm)
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)54121-811121750LF
Related Links54121-81, 54121-811121750LF Datasheet, FFF Distributor
54121-811121750LF Details Description
Related parts for 54121-811121750LF
CONN RECEPT 12POS 20AWG MTA156 datasheet.pdf
IC QUAD D/A CONV 12-BIT 20-SSOP datasheet.pdf
IC DSC 16BIT 16KB FLASH 28QFNS datasheet.pdf
RES 22.2K OHM 10W 5% AXIAL datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 52V 50W datasheet.pdf
Connector Socket 2 Position 0.100" (2.54mm) Gold Through Hole, Right Angle datasheet.pdf
USB CONNECTOR B TYPE datasheet.pdf
CONN EDGECARD 24POS .156" datasheet.pdf
IC CABLE DRIVER SMPTE 16QFN datasheet.pdf
PWRBLADE R/A LF REC datasheet.pdf
CONN HSG RCPT JAM NUT 15POS SKT datasheet.pdf